BLOG
Iwona

Czy warto planować wakacje w czasie pandemii COVID?

Sytuacja na Świecie zmienia się z minuty na minutę ale to nie powód aby przestać planować i odkładać swoje marzenia podróżnicze. Każdy z nas codziennie planuje masę różnych rzeczy ale czy ktoś z Was planuje już swój wyjazd ❓ MY tak ❗️ Mamy zaplanowane kilka zagranicznych wyjazdów i kolejne również są w planach. Więc jeśli planujesz wakacje lub urlop to jest to doskonały czas.

Niestety nie jesteśmy w stanie przewidzieć co przyniesie nam przyszyły rok ale mimo to jesteśmy optymistycznie nastawieni. Planowanie wyjazdu wakacyjnego i nie tylko wzbudza masę pozytywnych emocji oraz daje masę korzyści, pakietów oraz najniższe ceny.

Osoby, które wykupiły wycieczkę i które planują zakup ale mają pewne obawy zapraszamy do biura rozwiejemy wszystkie wątpliwości, odpowiemy na wszystkie pytania. Jesteśmy zawsze do Państwa dyspozycji w trakcie pandemii COVID, z zachowaniem wszelkich norm sanitarnych.

Wakacje w czasie pandemii?

Wiele osób zastanawia się czy to dobry pomysł. W większości krajów hotele jak i pensjonaty przestrzegają zasad bezpieczeństwa więc Twoja wymarzona podróż powinna odbyć się zgodnie ze wszystkimi zaleceniami higienicznymi.

Zakaz lotów w trakcie pandemii a wakacje?

Co jeśli zablokują/zakażą lotów w trakcie pandemii?

Jeśli to pytanie nie daje Ci spokoju – bez obaw – zadzwoń do nas a wytłumaczymy Ci co i jak.