Chodak Travel Ubezpieczenia

Ubezpieczenia Dębica

Chcąc zabezpieczyć zdrowie, samochód, dom lub swoich najbliższych warto skorzystać z usług agenta ubezpieczeniowego z Dębicy. Chodak Travel pomoże i doradzi w każdej kwestii znajdując dla Ciebie najtańsze i najkorzystniejsze ubezpieczenie. 

Ubezpieczenia OC i AC komunikacyjne pojazdów mechanicznych

Z tej usługi korzystamy najczęściej, gdy chcemy wykupić ubezpieczenie OC pojazdów mechanicznych. Istotny wpływ na to ma fakt, że jest to ubezpieczenie obowiązkowe, które musi posiadać każdy właściciel pojazdu mechanicznego, takiego jak: samochód, motor czy nawet przyczepka. Zakres tego ubezpieczenia jest wszędzie taki sam, dlatego bardzo często czynnikiem decydującym przy jego wyborze jest cena. Nasza firma Chodak Travel pomoże Ci w  wyborze najtańszego ubezpieczenia OC dla samochodu, motoru czy przyczepki.

Inaczej rzecz się ma już jednak przy okazji ubezpieczenia Auto Casco (AC). Jest ono dobrowolne i każde Towarzystwo Ubezpieczeń może tworzyć w tym zakresie swoją indywidualną ofertę. Tutaj cena powinna zejść na dalszy plan – zdecydowanie ważniejsze jest to, od czego takie ubezpieczenie może nas ochronić. Do wyboru jest m.in. ubezpieczenie od kradzieży, od wypadku, od zalania czy od stłuczenia szyb. Pomoc agenta ubezpieczeniowego  w tym wypadku może być nieoceniona – zapraszamy do Nas po ubezpieczenie AC.

Podobnie jest w przypadku innego ubezpieczenia dobrowolnego – Assistance. Tutaj również jego zakres jest inny, w zależności od TU. Warto jest więc mieć zaufaną osobę, która odpowiednio doradzi nam w tym aspekcie. Innym ubezpieczeniem oferowanym przez agentów jest ubezpieczenie NNW, czyli Następstw Nieszczęśliwych Wypadków. Chodak Travel to najtańsze ubezpieczenia AC.

 

Jeżeli chcesz ubezpieczyć samochód zapraszamy do kontaktu z Nami lub samodzielnego ubezpieczenia samochodu korzystając z tej strony – gdzie możesz kupić OC i AC dla Twojego samochodu.

 

Ubezpieczenia domów i mieszkań

Służymy pomocą także w  przypadku wyboru ubezpieczenia domu lub mieszkania. One również są dobrowolne i mogą różnić się od siebie zakresem. Dlatego przy jego wyborze bardzo ważne jest określenie konkretnych wymaganiach. Dzięki można lepiej dopasować ofertę, tak aby majątek był całkowicie zabezpieczony. Co może wchodzić w jego zakres?

Dom lub mieszkanie można ubezpieczyć od wszelkich zdarzeń losowych, takich jak: pożar w wyniku uderzenia pioruna, zniszczenia spowodowane huraganem lub osunięciem ziemi czy zalanie. Można również zabezpieczyć te budynki przed działaniem czynników innych niż atmosferyczne np.: akty wandalizmu czy szkody wyrządzone przez zwierzęta. Wiele ubezpieczeń obejmuje również szkody powstałe w wyniku rażącego niedbalstwa. Istnieje również możliwość ubezpieczenia wszelkich ruchomości domowych (sprzęt RTV i AGD, meble, ubrania).

Ubezpieczenia turystyczne

Ważnym aspektem jest również ubezpieczenie turystyczne – jako firma działająca również w branży turystycznej  posiadamy ogromne doświadczenie w ubezpieczaniu podróży. Wykupuje się je przed wyjazdem na wycieczkę, urlop lub podróż do innego kraju. Jest nieocenione podczas zimowych wypadów na narty, ponieważ w razie ewentualnego wypadku, z posiadanej przez nas polisy pokrywane są wszystkie koszty związane z transportem w górach oraz ewentualnym leczeniem szpitalnym. Zakres takiego ubezpieczenia jest również bardzo szeroki i przed jego zakupem warto ten temat przedyskutować z ChodakTravel.

 

Ubezpieczenie roweru

Jeżeli potrzebujesz ubezpieczyć swój rower, od wypadku lub ubezpieczyć rower od kradzieży ( co według statystyk zdarza się dość często ) a nie chcesz się martwić i odzyskać pieniądze możesz skorzystać z ubezpieczenia rowerowego