Ubezpieczenie samochodu

Ubezpieczenia OC i AC komunikacyjne pojazdów mechanicznych

Z tej usługi korzystamy najczęściej, gdy chcemy wykupić ubezpieczenie OC pojazdów mechanicznych. Istotny wpływ na to ma fakt, że jest to ubezpieczenie obowiązkowe, które musi posiadać każdy właściciel pojazdu mechanicznego, takiego jak: samochód, motor czy nawet przyczepka. Zakres tego ubezpieczenia jest wszędzie taki sam, dlatego bardzo często czynnikiem decydującym przy jego wyborze jest cena. Nasza firma Chodak Travel pomoże Ci w  wyborze najtańszego ubezpieczenia OC dla samochodu, motoru czy przyczepki.

Inaczej rzecz się ma już jednak przy okazji ubezpieczenia Auto Casco (AC). Jest ono dobrowolne i każde Towarzystwo Ubezpieczeń może tworzyć w tym zakresie swoją indywidualną ofertę. Tutaj cena powinna zejść na dalszy plan – zdecydowanie ważniejsze jest to, od czego takie ubezpieczenie może nas ochronić. Do wyboru jest m.in. ubezpieczenie od kradzieży, od wypadku, od zalania czy od stłuczenia szyb. Pomoc agenta ubezpieczeniowego  w tym wypadku może być nieoceniona – zapraszamy do Nas po ubezpieczenie AC.

Podobnie jest w przypadku innego ubezpieczenia dobrowolnego – Assistance. Tutaj również jego zakres jest inny, w zależności od TU. Warto jest więc mieć zaufaną osobę, która odpowiednio doradzi nam w tym aspekcie. Innym ubezpieczeniem oferowanym przez agentów jest ubezpieczenie NNW, czyli Następstw Nieszczęśliwych Wypadków. Chodak Travel to najtańsze ubezpieczenia AC.

 

Napisz do nas

Jeżeli chcesz ubezpieczyć samochód zapraszamy do kontaktu z Nami